KDR - doradztwo personalne Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto, Sopot.
PL EN

OFERTY PRACY

Programista PHP

Miejsce pracy: Gdańsk, Park Naukowo-Technologiczny

(po pandemii praca hybrydowa: 50% Biuro, 50% Home Office)

Zakres zadań:

  •        analiza trendów technologicznych w obszarze web i e-commerce development,
  •        projektowanie systemów służących do obsługi dużej platformy e-commerce,
  •        budowa Proof of Concepts (PoC),
  •        rozwój i wdrażanie oprogramowania,
  •        optymalizacja i ciągłe usprawnianie systemu oraz deployment pipeline,
  •        wsparcie produkcyjne (3-cia linia).

Oczekujemy:

  •        minimum 2 letnie doświadczenie,
  •        wykształcenie IT lub pokrewne,
  •        praktyczne doświadczenie w programowaniu PHP 7,
  •        znajomość Go4, OOP , Git,
  •        znajomość SQL i baz danych (PostgreSQL),
  •        znajomość rozwiązań takich jak Redis, Elasticsearch i RabbitMQ,
  •        znajomość ekosystemu wdrożeniowego (deployment pipeline),
  •        komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  •        mile widziana znajomość technologii chmurowych (AWS lub podobne).

CV proszę przesłać na adres: jacek.mlynski@kdr-hr.pl