Firma

PROFESJONALNE USŁUGI REKRUTACYJNE

Nasze doradztwo personalne powstało w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku w zakresie wsparcia w zarządzaniu zasobem ludzkim, jednym z najistotniejszych w strukturze organizacyjnej. Opieramy się o doświadczenia w projektach direct / executive search (ukierunkowana rekrutacja i selekcja), także w szkoleniach, outplacemencie, analizie kapitału ludzkiego,  badaniach rynku, np. w zakresie raportów płacowych i analizy wynagrodzeń. Głównym celem naszej działalności jest poprawa efektywności zarządzania ludźmi, począwszy od skutecznego naboru, poprzez zredagowanie karty stanowiska, audyt kompetencji, ocenę okresową, aż po ewentualne odejścia w postaci programu outplacementowego.

Głównym obszarem naszej działalności są jednak usługi rekrutacyjne osadzone w specjalistycznych branżach. Szersze opisy doświadczeń w danych branżach znajdują w zakładkach poszczególnych kategorii. Bez wątpienia są to nowe technologie: IT – rozwój oprogramowania, telekomunikacja; inżynieria rozumiana jako mechanika, motoryzacja, hydraulika, pneumatyka, odwierty, klimatyzacja, ciepłownictwo, maszyny sterowane numerycznie itd.

Dużym obszarem doświadczeń jest branża energetyczna i pokrewne oil & gas oraz off-shore. Osobnym przemysłem jest branża odzieżowa, zarówno rozumiana jako przemysł tekstylny lekki jak i ciężki, w obrębie balistyki. Na rzecz zarządzania organizacją zawsze pojawiają się stanowiska wspierające, tj. finanse, administracja, zarządzanie personelem, kadry i płace itp.

Nasze doświadczenie dotyczy w sporej mierze branż trudnych, deficytowych stanowisk, zaawansowanych technologii. Projekty wymagają wiedzy dot. specyfiki funkcjonowania danej branży. Zawsze szukamy kandydatów do skutku proponując klientowi także alternatywne rozwiązania w oparciu o podaż rynku pracy.

Naszymi usługami obejmujemy województwo pomorskie oraz całą Polskę. Jesteśmy firmą wpisaną do rejestru agencji zatrudnienia nr 5747. Na rzecz zapytania ofertowego dokonujemy analizy wakatu w danym rynku z uwagi na branżę i region. Przygotowujemy wtedy indywidualną wycenę zlecenia zawierająca cenę, opis czasu realizacji oraz długość gwarancji.

Zapraszamy do współpracy.